ICTE18-E3/54
MFR.Part #
ICTE18-E3/54
JLCPCB Part #
C1975989
Package
DO-201AD
Description
1.5kW@10/1000us 18V 21.2V 25.2V 2uA 50A@10/1000us TVS Unidirectional DO-201AD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS