RN55C4532CRSL
MFR.Part #
RN55C4532CRSL
JLCPCB Part #
C1795642
Description
-65℃~+175℃ 125mW 45.3kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors