RN55E1740FBSL
MFR.Part #
RN55E1740FBSL
JLCPCB Part #
C1426738
Description
-65℃~+175℃ 125mW 174Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors