RN55C4531FB14
MFR.Part #
RN55C4531FB14
JLCPCB Part #
C1414076
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.53kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors