RN65C4531FB14
MFR.Part #
RN65C4531FB14
JLCPCB Part #
C1415916
Description
-65℃~+175℃ 4.53kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors