RNX02512M0FHR8
MFR.Part #
RNX02512M0FHR8
JLCPCB Part #
C1822390
Description
-55℃~+150℃ 12MΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS