RN55C1654FB14
MFR.Part #
RN55C1654FB14
JLCPCB Part #
C3508456
Description
-65℃~+175℃ 1.65MΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors