RN55C4530FBSL
MFR.Part #
RN55C4530FBSL
JLCPCB Part #
C1425673
Description
-65℃~+175℃ 125mW 453Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors