BFC233910184
MFR.Part #
BFC233910184
JLCPCB Part #
C3299259
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 180nF 310V X2 ±10% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS