RN55C4372BB14
MFR.Part #
RN55C4372BB14
JLCPCB Part #
C1413644
Description
-65℃~+175℃ 125mW 43.7kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors