BZG04-30-HM3-18
MFR.Part #
BZG04-30-HM3-18
JLCPCB Part #
C5604971
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 1.25W 36V 5uA@30V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS