TNPU12064K12AZEN00
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPU12064K12AZEN00
JLCPCB Part #
C4219477
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 250mW 4.12kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS