CMF5520K000FLBF
MFR.Part #
CMF5520K000FLBF
JLCPCB Part #
C1422162
Description
-55℃~+175℃ 20kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors