RWR84S86R7FRS73
MFR.Part #
RWR84S86R7FRS73
JLCPCB Part #
C1840042
Description
-55℃~+250℃ 7W 86.7Ω Wirewound Resistor ±1% ±30ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors