RN55C3923CRSL
MFR.Part #
RN55C3923CRSL
JLCPCB Part #
C1795935
Description
-65℃~+175℃ 125mW 392kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors