BZG05B16-HM3-18
MFR.Part #
BZG05B16-HM3-18
JLCPCB Part #
C17457944
Description
1 Independent 1.25W 15.68V~16.32V 15Ω 16V 500nA@12V 500Ω DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS