RL07S752GBSL
MFR.Part #
RL07S752GBSL
JLCPCB Part #
C1440346
Description
-65℃~+175℃ 250mW 7.5kΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors