SMCJ78A-E3/9AT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCJ78A-E3/9AT
JLCPCB Part #
C3714708
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 11.9A 126V 1uA 78V 86.7V TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS