RN55C3571DB14
MFR.Part #
RN55C3571DB14
JLCPCB Part #
C1413521
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.57kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors