RN55E3571DB14
MFR.Part #
RN55E3571DB14
JLCPCB Part #
C1414483
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.57kΩ Metal Film Resistors ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors