CMF5520R000BHEK
MFR.Part #
CMF5520R000BHEK
JLCPCB Part #
C1420429
Description
-55℃~+175℃ 20Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS