RN55C3571FB14
MFR.Part #
RN55C3571FB14
JLCPCB Part #
C1413511
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.57kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors