RN55C3320BRSL
MFR.Part #
RN55C3320BRSL
JLCPCB Part #
C3464090
Description
-65℃~+175℃ 125mW 332Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors