CMF5520K000DHBF
MFR.Part #
CMF5520K000DHBF
JLCPCB Part #
C1420091
Description
-55℃~+175℃ 20kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors