RN55C30R1FB14
MFR.Part #
RN55C30R1FB14
JLCPCB Part #
C5732703
Description
-65℃~+175℃ 125mW 30.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors