RN55C1431BB14
MFR.Part #
RN55C1431BB14
JLCPCB Part #
C1417316
Description
-65℃~+175℃ 1.43kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors