RN55C36R1FB14
MFR.Part #
RN55C36R1FB14
JLCPCB Part #
C1397268
Description
-65℃~+175℃ 125mW 36.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors