RN55C3000FRE6
MFR.Part #
RN55C3000FRE6
JLCPCB Part #
C1772409
Description
-65℃~+175℃ 125mW 300Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors