RN55C3002FRE6
MFR.Part #
RN55C3002FRE6
JLCPCB Part #
C1773254
Description
-65℃~+175℃ 125mW 30kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors