TNPW040247R0BEED
MFR.Part #
TNPW040247R0BEED
JLCPCB Part #
C3999772
Description
-55℃~+155℃ 47Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS