CMF55R22000JNBF
MFR.Part #
CMF55R22000JNBF
JLCPCB Part #
C3530509
Description
-55℃~+175℃ 220mΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors