ALSR102K250FE12
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ALSR102K250FE12
JLCPCB Part #
C1429660
Package
Plugin,D7.9xL43.9mm
Description
-65℃~+250℃ 2.25kΩ 7W Wirewound Resistor ±1% ±30ppm/℃ 插件,D7.9xL43.9mm Through Hole Resistors ROHS