TNPW08057K41BYEA
MFR.Part #
TNPW08057K41BYEA
JLCPCB Part #
C1720639
Description
-55℃~+155℃ 150V 200mW 7.41kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS