Y0062420R000B9L
MFR.Part #
Y0062420R000B9L
JLCPCB Part #
C1474347
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 420Ω 600mW ±0.1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS