RN55C2262DRSL
MFR.Part #
RN55C2262DRSL
JLCPCB Part #
C3468080
Description
-65℃~+175℃ 125mW 22.6kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors