RN55C2212DRSL
MFR.Part #
RN55C2212DRSL
JLCPCB Part #
C1819695
Description
-65℃~+175℃ 125mW 22.1kΩ Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors