RN55E1961DRSL
MFR.Part #
RN55E1961DRSL
JLCPCB Part #
C1807439
Description
-65℃~+175℃ 1.96kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors