RN55C4480DRE6
MFR.Part #
RN55C4480DRE6
JLCPCB Part #
C1778458
Description
-65℃~+175℃ 125mW 448Ω Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors