RN55C2150BBSL
MFR.Part #
RN55C2150BBSL
JLCPCB Part #
C1426907
Description
-65℃~+175℃ 125mW 215Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors