RN55C2151BBSL
MFR.Part #
RN55C2151BBSL
JLCPCB Part #
C1426781
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.15kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors