TNPW1206132KBYEA
MFR.Part #
TNPW1206132KBYEA
JLCPCB Part #
C1728997
Description
-55℃~+155℃ 132kΩ 200V 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS