RN55C20R5FRE6
MFR.Part #
RN55C20R5FRE6
JLCPCB Part #
C1772579
Description
-65℃~+175℃ 125mW 20.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors