RN55D1180FBSL
MFR.Part #
RN55D1180FBSL
JLCPCB Part #
C1427654
Description
-65℃~+175℃ 118Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors