Y162720R0000C9W
MFR.Part #
Y162720R0000C9W
JLCPCB Part #
C4024981
Description
-55℃~+150℃ 20Ω 500mW ±0.25% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS