RN55C2032BBSL
MFR.Part #
RN55C2032BBSL
JLCPCB Part #
C1427022
Description
-65℃~+175℃ 125mW 20.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors