RN55C2002BBSL
MFR.Part #
RN55C2002BBSL
JLCPCB Part #
C1426773
Description
-65℃~+175℃ 125mW 20kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors