CW0108K500KE73
MFR.Part #
CW0108K500KE73
JLCPCB Part #
C3381123
Description
-65℃~+350℃ 13W 8.5kΩ Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS