RN55C1883CB14
MFR.Part #
RN55C1883CB14
JLCPCB Part #
C3424070
Description
-65℃~+175℃ 125mW 188kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors