RN55C1183CB14
MFR.Part #
RN55C1183CB14
JLCPCB Part #
C1433770
Description
-65℃~+175℃ 118kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors