RN55E1931BBSL
MFR.Part #
RN55E1931BBSL
JLCPCB Part #
C1426556
Description
-65℃~+175℃ 1.93kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors